O nás

Jsme divizí relokační agentury Foreigners, která více než 10 let zprostředkovává bydlení expatům a zahraničním studenům v České Republice. S kancelářemi v pěti městech (Praha, Brno, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň) podáváme pomocnou ruku po celé zemi.

Foreigners Majitelům funguje jako standardní realitní kancelář zaměřená na PRONÁJEM, PRODEJ, KOUPI nebo SPRÁVU NEMOVITOSTÍ.

Naší přidanou hodnotou je to, že reality inzerujeme jak na klasických serverech typu sReality, Reality iDnes a podobně, tak na serverech pro naši zahraniční klientelu, například Expats.cz. Tím se vaše nemovitost dostane k širší skupině potenciálních zájemců.

KOMPLEXNÍ REALITNÍ SLUŽBY PRO NAŠE ČESKÉ KLIENTY 
MAJITELE NEMOVITOSTÍ

Tento blog slouží jako informační kanál pro všechny majitele nemovitostí v České republice. Píšeme o tématech spojených s PRONÁJMEM, PRODEJEM, KOUPÍ nebo SPRÁVOU NEMOVITOSTÍ, což jsou činnosti, na něž se jako realitní kancelář zaměřujeme.

V našich článcích sdílíme know-how, které jsme nasbírali za poslední dekádu práce v realitách. Budeme rádi, když nám dáte zpětnou vazbu, přidáte svůj komentář, vlastní zkušenost nebo se s námi rovnou pustíte do spolupráce.

Ozvěte se nám:

Email: info@foreigners.cz
Web: majitelum.cz

Zůstaňte v obraze na našich sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/ForeignersMajitelum
Instagram: https://www.instagram.com/foreigners_majitelum

Odebírejte náš newsletter:

www.majitelum.cz/newsletter

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *